Kırmızı Fantazi Gecelik Takımı
İndirimli Fiyat!

Kırmızı Fantazi Gecelik Takımı

Kırmızı Dantelli Fantazi Gecelik; yılbaşı gecesi için farklı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre. Kırmızı dantel ve güpürün çekiciliğine karşı koymak oldukça zordur.

Yılbaşına Özel Yılbaşına ÖzelYeni Kreasyon Yeni Kreasyon
Aşk Dolu Aşk DoluGecenin Prensesi Gecenin Prensesi

Daha Fazla Detaylar

33,50 TL

50,00 TL

-16,50 TL


Kırmızı Dantelli Fantazi Gecelik;

Yeni yıla yılbaşının rengi olan kırmızı ile girmek en doğru tercih olacaktır. Yeni yıla nasıl girerseniz tüm yılın öyle geçeceğini hatırlatmamıza gerek yoktur herhalde. Yeni yıla en seksi tercihinizle girmeye ne dersiniz? Kendinizi kırmızının cazibesine, dantelin zarifliğine bırakın. Göğüs altından göbeğe kadar olan açıklığı zigzag bağlanmış kurdele detayı ile süslenmiştir. Tamamı transparan dantel ile tasarlanmış geceliğin etek uçları güpür ile süslenmiştir. Etek kısmı simetrik olarak jartiyer çorabı ile kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ürün string külot ve gecelik olmak üzere iki parçadan oluşur. Görseldeki jartiyer çorabı ürün içeriğine dahil değildir.

Esnek bir yapıda olan kumaş standart beden ve S - M - L bedenleri için kullanıma olanak sağlamaktadır.


Siparişleriniz 
%100 gizli gönderim garantisi ve Gece Sürprizi güvencesiyle gönderilir. Kargonun üzerinde herhangi bir logo ve firma adı bulunmaz. Kargonun içeriği taşıyıcı kurye dahil hiçbir 3. şahıs ile paylaşılmaz.

  • Yorumlar
  • Bir Yorum Yaz

    Kırmızı Fantazi Gecelik Takımı

    Kırmızı Fantazi Gecelik Takımı

    aynı kategoride bulunan diğer 20 ürün: